NÁBYTEK PLZEŇ
Obývací stěny, vestavné skříně, předsíňové stěny, šatní skříně to všechno je nutné sladit s celým prostorem bytu. Z tohoto důvodu při osobním jednání se zákazníkem můžeme lépe zjistit jeho potřeby, požadavky a navrhnout tak celkové vybavení přímo pro něj. Samozřejmě, že se může jednat jen o vestavnou skříň či doplňkovou skříňku, celkový rozsah je vždy na zákazníkovi. Veškeré nutné stavební úpravy bytu, elektrikářské práce, malířské práce, podlahy, dveře, okna a samotnou montáž nábytku provádíme vždy návazně v jeden termín realizace.
10 let pod značkou VV VOCH s.r.o. - to je firma se zárukou kvality.
nábytek Plzeň
 
Interiéry - nábytek

Naše firma nabízí především bytový nábytek vlastní výroby:
  • obývací stěny
  • šatní a vestavné skříně
  • předsíňové stěny
  • stoly
  • stolky

Nábytek sami navrhujeme a to v duchu nejmodernějších trendů. Celkové rozmístění nábytku nebo celý interiér s vámi konzultuje náš desingový poradce s ohledem na vaše požadavky a komfort.

V nabídce máme i standartní provedení skříněk, které lze složit do různých sestav - viz. odstavec - nábytek. Korpusy i dvířka provádíme z lamina či v laku. Pro zvýraznění designu lze volit tlouštku 18, 36. Dvířka lze provádět i se sklem nebo v hliníkovém rámečku.

Naše firma upřednostňuje osobní přístup k zákazníkovi, jeho požadavky a možnosti. Hlavní předností fimy je, že zajistí veškeré nutné úpravy interiéru od stavebních částí až po práce dokončovací. Celková montáž nábytku na místě je samozřejmostí. Veškeré práce řídí a koordinuje stavební dozor.

Na veškerý nábytek vlastní výroby poskytujeme 5 let záruku.

Nábytek Plzeň - kompletní řešení interiéru - bytový nábytek vlastní výroby, obývací stěny, šatní a vestavné skříně, předsíňové stěny, kancelářský nábytek, montáž nábytku

nábytek

koupelny

kuchyně

hodnocení firmy

firma